دوست دارین در شغل خود پیشرفت کنین؟ طبیعتا جواب این سؤال مثبته. همه دوست دارن در راه شغلی خود پیشرفت کنن و به جایگاهای دلخواه خود برسن. به همین منظور ما در این مقاله چند اپلیکیشن به شما معرفی می کنیم که می تونین از اونا در راه پیشرفت شغلی خود استفاده کنین. با ما همراه باشین تا با هشت اپلیکیشن موجود در این مورد آشنا شید.

 

۱. مهارتای ارتباطی خود رو با اپلیکیشن Ummo تقویت کنین

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

اگه دوست دارین در جلسات کاری بعدی، بیان بهتر، حرفه ای تر و تشویق کننده تری داشته باشین می تونین از اپلیکیشن Ummo استفاده کنین. واسه اینکه بتونین حرفه ای صحبت کنین، باید از ادای بعضی کلمات و اصوات مثل «اووم»، «راستش»، «می دونی؟»، «اونه» و… پرهیز کنین. با استفاده از این اپلیکیشن، می تونین صدای خود رو ضبط و بین ضبط صدای خود از ادای این کلمات و اصوات پرهیز کنین. این اپلیکیشن بعد گزارشی از صدای تون به شما ارائه می کنه که به شما نشون می ده چقدر در پرهیز از ادای این کلمات موفق بودین.

۲. با استفاده از اپلیکیشن Prezi کارکنان خود رو متعجب کنین

 

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

دوست دارین همکاران خود رو از شر اسلایدهای کسل کننده تون در زمان ارائه خلاص کنین، و نمی دونین که باید از چه چیز استفاده کنین؟ اپلیکیشین Prezi به شما در این کار کمک می کنه. می تونین با استفاده از سرویس اینترنتی Prezi مطالب خود رو خیلی راحت و به شکل ی تعاملی به تیم تون ارائه کنین و بعد صبحا در راه رفتن به شرکت، از اپلیکیشن Prezi استفاده کنین تا مطالب ارائه شده رو بازبینی کنین. با این اپلیکیشن دیگر استرس قبل از ارائه مطالب رو نخواهید داشت.

۳. اپلیکیشن Timely در مدیریت زمان به شما کمک می کنه

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

اگه این جور به نظر می رسه که واسه انجام دادن کارا همیشه وقت کم میارید، بهتره زمان رو مدیریت کنین. اپلیکیشن Timely اپلیکیشنی زیباست که به شکل خودکار اطلاعات جلسات و قرارهای ملاقات رو از تقویم شما درآورده می کنه و به شما اجازه می ده تا خیلی راحت، اطلاعات مربوط به کارای دیگر رو وارد تقویم کنین. این اپلیکیشن تموم زمانی رو که در اختیار دارین، در گزارشایی دسته بندی می کنه که می تونین با استفاده از اونا بدونین که وقت خود رو در چه چیزایی صرف می کنین و با استفاده از این علم، می تونین تغییراتی بسازین که به افزایش بهره وری شما کمک می کنن.

۴. با اپلیکیشن Newton بر صندوق ایمیلای خود نظارت کنین

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

دیگر لازم نیس نگران ایمیلای نخونده باشین! با استفاده از اپلیکیشن Newton می تونین پیامای دریافتی و ارسالی خود رو مدیریت کنین. این اپلیکیشن شما رو قادر می سازه تا زمان ارسال جواب ایمیلا رو مشخص کنین، واسه بررسی پیاما زنگ بذارین تا در وقت مناسب اونا رو جواب بدین، اگه قبل اینکه پیامی آماده شه، اشتباهی دکمه ارسال رو فشار دادین، اون پیغام رو برگردانید و حتی مکالمات رو خاموش کنین. ، این اپلیکیشن چندین اپلیکیشن مناسب واسه بهره وری رو باهم وصل می کنه و اینجوری لازم نیس به صندوق ایمیلای خود به عنوان فهرستی از کارایی که باید بکنین نگاه کنین.

۵. تهیه و نظارت فهرستی از کتابایی که باید بخونین با استفاده از اپلیکیشن Bookout

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

حتما میدونید که واسه پیشرفت در کار و زندگی باید کتاب خواند. باید فهرستی از کتابایی تهیه کرد که جدیدترین اطلاعات و علم اهل فن و کارشناسان در اونا گرد هم اومده باشه. اما شاید نتونین خود رو با جدیدترین و پرفروش ترین کتابای بازار هماهنگ کنین و بعضی وقتا از قافله عقب بمونین. بعضی وقتا هم مطالبی رو که خوندین فراموش می کنین. حالا دیگر با وجود اپلیکیشنی به نام Bookout جای نگرانی نیس!

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   ۸ رفتار سمی که مانع خوشحال بودن شما می شه

با استفاده از این اپلیکیشن می تونین فهرستی از کتابا رو تهیه کنین، واسه مطالعه کتابا هدف گذاری کنین، از بهترین اندیشه ها و نقل قولا یادداشت ورداری کنین و حتی با به اشتراک گذاشتن دستاوردهای خود با همکاران تون اونا رو هم در لذت خود شریک کنین.

۶. با استفاده از اپلیکیشن Golden مهارتای خود رو پیشرفت بدین

اگه دیگر از کار خود راضی نیستین یا شغل شما طوریه که فرصتی واسه یادگیری جفت و جور نمی کنه و شمام آرزو می کنین که ای کاش بتونین شغل خود رو عوض کنین، تا هم چیز جدیدی رو تجربه کرده باشین و هم به افراد نیازمند کمک کنین، از این اپلیکیشن استفاده کنین. اپلیکیشن Golden آگهیای شغلای داوطلبانه رو از هزاران سازمان جمع آوری می کنه و به شما اجازه می ده تا خیلی راحت نزدیک ترین شغلا به محل زندگی تون رو که ممکنه به اونا علاقه مند باشین، پیدا کنین.

بعد به شما کمک می کنه تا واسه حضور در شغل داوطلبانه ی خود زمان بندی کنین و بر اون نظارت داشته باشین؛ اینجوری می تونین واسه یافتن شغل رؤیایی خود از این اپلیکیشن استفاده کنین.

۷. وسعت دادن به شبکه دور و بریا و آشنایان با اپلیکیشن Whova

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

اگه تا الان در راه درست کاری قرار داشته اید و در جلسات و کنفرانسا شرکت کردین و خیلی از افراد شما رو می شناسن می تونین با استفاده از اپلیکیشن Whova دایره ی این افراد رو وسیع تر کنین. این اپلیکیشن پروفایل شرکت کنندگان در کنفرانس یا رویدادی رو قبل از اتفاق اون به شما نشون می ده و شما می تونین از قبل برنامه ریزی کنین که با کی دیدار داشته باشین و می تونین با اون فرد از راه Whova در تماس باشین.

۸ اپلیکیشن به درد بخور و کاربردی که به پیشرفت شغلی تون کمک می کنه آموزشی

این اپلیکیشن، کارتای ویزیت رو دیجیتالی می کنه تا بتونین با افرادی که جدیدا با اونا آشنا شدین، در رابطه بمونین. ، تموم برنامه هاتون رو ساماندهی می کنه و رویدادهای آینده رو به شما پیشنهاد می کنه و شما با داشتن این اپلیکیشن مطمئن هستین که با افراد مناسب، در جا و زمان مناسب ملاقات می کنین.

۸. اپلیکیشن HabitBull شما رو در رسیدن به اهداف شغلی تون کمک می کنه

 

حالا که تازگیا هدف گذاری حرفه ای و شغلی کردین، حتما از اپلیکیشن HabitBull هم استفاده کنین تا واسه رسیدن بهش اهداف باانگیزه بمونین. اهداف خود رو با این اپلیکیشن درمیان بذارین، هشداردهندهایی رو تنظیم کنین که روی اون اهدف کار کنن و پیشرفت خود رو ؛ همه اینا رو فقط با چند کلیک می تونین انجام بدین. می تونین هر عادتی رو که واسه خود وضع کردین، در تقویم مخصوص خودش دنبال کنین، بنویسین که چه چیزایی واسه شما مناسب هستن و چه چیزایی نیستن و از جامعه ی اهل فن و همکاران، پیشنهاد دریافت کنین و الهام بگیرین.

با این هشت اپلیکیشن، واسه ایجاد تغییرات جدی در شغل و حرفه ی خود آماده ی آماده هستین. پس دست دست نکنین و همین حالا اونا رو دانلود کنین و موفقیت شغلی خود رو رقم بزنین!
دسته‌ها: آموزشی