مشکلات و ناراحتیا همیشه در زندگی زناشویی رخ میدن، اما بسیار مهمه که این مسائل رو با همه در بین نذارین . ما همیشه خوشیا و غم هامون رو با نزدیکان مون در بین می ذاریم. اونا هم در روبرو شدن با سختیا ما رو کمک می کنن یا از پیروزیای کوچیک ما خوشحال می شن. اما مسائل خصوصی زن و شوهرا نباید با نزدیکان در بین گذاشته شه. مواردی که در این نوشته میاد رو نباید با هیچکی به جز همسرتون به اشتراک بذارین.

 

احساسات و رازها

صحبت کردن بیش ازحد با دوستان تون ممکنه به ضرر همسرتون تموم شه. همسرتون به شما اعتماد زیادی داره و مهم ترین رازهایش رو با شما در بین می ذاره. اگه کسی از این رازها باخبر شه، ممکنه اونا رو معلوم کنه. پس اگه می خواید زوج خوشبخت باشین کمی با احتیاط رفتار کنین.

۷ چیزی که هیچوقت نباید درمورد همسرتون به کسی بگید  آموزشی

بحثا و نزاعا

در هر رابطه ای زمانایی هست که تصور می کنین ادامه رابطه با همسرتون غیرممکنه. لازمه ی دوست داشتن، در پیش گرفتن راه میونه روی و بخشیدن همدیگه در نزاع هاست. از طرف دیگه، دوستان و آشنایان شما گستاخی همسرتون رو واسه همیشه به خاطر می سپارند.

زندگی خصوصی

مسائل مربوط به اتاق خواب، فقط به شما و همسرتون مربوطه. در غیراین صورت خطر نبود اعتماد همسرتون رو به جون می خرید. «صمیمیت» معنای مشخصی داره. اگه در زندگی جنسی تون با چالشی روبه رو شدید، با همسرتون یا روان شناس صحبت کنین. روان شناسان رازهای شما رو پیش خودشون نگه می دارن.

روابط سابق

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   ۸ راه شکست دادن کمال گرایی که به موفق شدن هر چه بیشتر کمک می کنه

۷ چیزی که هیچوقت نباید درمورد همسرتون به کسی بگید  آموزشی

اگه همسرتون در مورد روابط گذشته خود حقایقی رو با شما در بین گذاشت، اونا رو با بقیه به اشتراک نذارین . تجربه های قبلی شما نقش مهمی در رابطه الان شما اجرا می کنن. وقتی با همدیگه هستین، سعی کنین تجربه های جدید داشته باشین.

ترسا

ترس از مسائلیه که ما هیچ کنترلی روی اون نداریم. بعضی از افراد از عنکبوتا می ترسن و یه سریای دیگه از ارتفاع ترس دارن. شوخی کردن در مورد ترسا ممنوعه؛ به ویژه وقتی از اون واسه سرگرم کردن مخاطبان تون استفاده کنین. بهتره به همسرتون کمک کنین که با ترس هاش جنگ کنه تا بتونه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشه.

مشکلات مالی

هردو مورد مشکلات مالی و درآمد زیاد نباید با بقیه، حتی آشنایان نزدیک در بین گذاشته شن. مسائل مالی خونواده فقط به شما و همسرتون مربوطه. اگه فکر می کنین به کمک مالی خونواده تون احتیاج دارین، بهتره حتما اول موضوع رو با همسرتون در بین بذارین.

۷ چیزی که هیچوقت نباید درمورد همسرتون به کسی بگید  آموزشی

مشکلا

۷ چیزی که هیچوقت نباید درمورد همسرتون به کسی بگید  آموزشی

به احتمال زیاد، شما با گذشت زمان با مشکلا و مشکلات همسرتون کنار میاید، اما ممکنه خونواده شما مشکلای همسرتون رو واسه همیشه به خاطر بسپارند و در زمانی نادرست، اونا رو به زبون بیارن. پس اگه همسرتون مشکلی داره که شما رو آزرده خاطر می کنه، بهتره فورا اونو با اون در بین بذارین. این کار به حفظ رابطه و حل مسائل پیش رو کمک می کنه.

منبع : brightside

 


دسته‌ها: آموزشی